Spotkanie Mallorca kontra Real Betis, wynik 0-1

W ostatnim starciu ligowym pomiędzy Mallorcą a Realem Betis padł wynik 0-1 na korzyść drużyny Realu Betis. Mecz odbył się w Estadi Mallorca Son Moix, a gol na zwycięstwo padł już w pierwszej połowie. Mecz był częścią 22. kolejki La Liga i odbył się 27 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00.

Relacja z meczu piłki nożnej: Mallorca vs Real Betis

Dramatyczny mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Real Betis zakończył się zwycięstwem gości 0-1, w ramach 22. kolejki La Liga. Spotkanie odbyło się na Estadi Mallorca Son Moix, a sędzią głównym był Javier Iglesias Villanueva z Hiszpanii.

Real Betis objął prowadzenie w 45. minucie, gdy Sergi Altimira trafił do siatki po asyście N. Fekira, dając swojej drużynie ważne prowadzenie przed przerwą.

Mecz był pełen napięcia i zaangażowania, co zostało odzwierciedlone w liczbie żółtych kartek. Po stronie gospodarzy kartki otrzymali Toni Lato w 75. minucie oraz Jaume Costa w doliczonym czasie gry. Natomiast zawodnik Real Betis, Rui Silva, również został ukarany żółtą kartką w 79. minucie.

Choć atmosfera na stadionie była gorąca, to nie doszło do żadnych czerwonych kartek, co świadczy o fair play obu drużyn.

Wydarzenia z tego meczu pozostawiły kibiców z zapalonymi emocjami, a zwycięstwo Real Betis pozwoliło im umocnić swoją pozycję w La Liga. Następne mecze dla Mallorca to starcia z Athletic Club, Real Sociedad oraz Rayo Vallecano, natomiast Real Betis zmierzy się z Getafe oraz Cadiz.