Getafe vs Real Betis, wynik spotkania 0-1

Getafe vs Real Betis, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Getafe oraz Real Betis wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-01-28 20:00 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz ligi La Liga kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Getafe oraz Real Betis.

Gole strzelali: Borja Iglesias 86' 0-1

Żółte kartki Getafe: Carles Aleñá 61' Gonzalo Villar 72' Domingos Duarte 79' Luis Milla 90'

Żółte kartki Real Betis: Luiz Henrique 65' Juanmi 90'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Real Betis:

Sędzią głównym tego spotkania był Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Getafe zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Valencia a Real Betis z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Almeria.

Liczni fani śledzą potyczki, które startują w lidze La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Carles Aleñá Luiz Henrique nieprzerwanie zapewniają fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Systematycznie obserwujemy ostre faule, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi La Liga. Udział takich znanych zespołów jak Getafe oraz Real Betis z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.