Mecz pomiędzy Rayo Vallecano i Real Betis dnia 2024-03-17 17:30 - wynik 2-0

Wczorajszy mecz ligowy La Liga pomiędzy Rayo Vallecano a Realem Betis zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 2-0. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 17:30 na Estadio de Vallecas, okazało się pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Relacja z przebiegu meczu

Drużyny Rayo Vallecano i Real Betis spotkały się na Estadio de Vallecas w ramach 29. kolejki La Liga. Mecz odbył się 17 marca 2024 roku o godzinie 17:30. Sędzią głównym spotkania był Juan Luis Pulido Santana z Hiszpanii.

Bramki padły w 40. i 78. minucie. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił F. Lejeune po asyście nieznanego zawodnika, dający Rayo Vallecano prowadzenie 1-0. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Sergio Camello w 78. minucie, ustalając wynik meczu na 2-0.

Relacja z meczu

Zapierające dech w piersiach widowisko na Estadio de Vallecas! Mecz pomiędzy Rayo Vallecano a Real Betis dostarczył kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil. Początek spotkania był pełen zaciętych pojedynków, a obie drużyny starały się narzucić swój styl gry na boisku.

W 28. minucie Raúl de Tomás z Rayo Vallecano otrzymuje żółtą kartkę za brutalne wejście, a już chwilę później, w 29. minucie, Ayoze Pérez z Reala Betis także widzi kartonik po zagraniu zbyt agresywnym. Pierwsza połowa to czas intensywnej walki o każdą piłkę, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Na murawę wraca się po przerwie z wynikiem 1-0 dla gospodarzy, którzy starali się kontrolować tempo gry. W 38. minucie Germán Pezzella z Reala Betis otrzymuje kartkę za faul, pokazującą, że emocje wciąż sięgały zenitu. W 40. minucie radość na trybunach, gdy F. Lejeune głową umieszcza piłkę w siatce, dając prowadzenie swojej drużynie!

Drugą połowę zdominowali gospodarze, którzy mieli więcej okazji do strzelenia bramki. W 83. minucie Isco z Reala Betis również dostaje żółtą kartkę za faul na boisku, a w 85. minucie Florian Lejeune z Rayo Vallecano dołącza do kolegów w otrzymywaniu kartek. Atmosfera na stadionie była niesamowicie gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny do końca.

W 90. minucie Ismaila Ciss z Rayo Vallecano oraz William Carvalho z Realu Betis otrzymują żółte kartki. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Rayo Vallecano, które mogą cieszyć się z trzech punktów w tym starciu. Choć nie padły czerwone kartki, emocje sięgały zenitu, a gra była pełna napięcia do samego końca.

Po ostatnim gwizdku sędziego, kibice odchodzili zadowoleni z zobaczonej rozgrywki, a zawodnicy mogli celebrować zwycięstwo na własnym boisku. Rayo Vallecano udanie radzi sobie w La Liga, a Real Betis będzie musiał podjąć wysiłek, by odrobić straty po tym meczu. Następne spotkania obu drużyn zapowiadają się równie emocjonująco, a kibice już nie mogą się doczekać kolejnych widowisk na boiskach hiszpańskiej ligi!