Spotkanie Mallorca kontra Real Betis zakończone wynikiem 1-2 na stadionie Visit Mallorca Estadi

Mallorca kontra Real Betis, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Real Betis wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-08-20 17:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 2 pomiędzy Mallorca a Real Betis.

Gole strzelali: Borja Iglesias 9' 0-1 V. Muriqi 56' 1-1 Lee Kang-In Borja Iglesias 73' 1-2

Żółte kartki Mallorca: Clément Grenier 45' Dani Rodríguez 66' Antonio Raíllo 70' Martin Valjent 70' Rodrigo Battaglia 73' Pablo Maffeo 84' Jaume Costa 90'

Żółte kartki Real Betis: William Carvalho 1' Juanmi 36' Nabil Fekir 65' Germán Pezzella 70' Rober González 82' Guido Rodríguez 84' Rui Silva 86' Loren Morón 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Real Betis:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Mallorca zmierzy się już z Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Girona i Real Madrid a Real Betis z Osasuna. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Villarreal.

Bardzo często oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania w lidze La Liga. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Clément Grenier William Carvalho raz za razem zapewniły wspaniałym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Walki pomiędzy graczami okazują się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Zdarzają się wspaniałe gole czy asysty, nieczyste faule, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga. Mallorca i Real Betis oraz ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.