Spotkanie między Real Betis oraz Elche dnia 2022-08-15 19:30 na stadionie Estadio Benito Villamarín - końcowy wynik 3-0

Real Betis kontra Elche, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Real Betis oraz Elche wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-08-15 19:30 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín odbył się mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Real Betis a Elche.

Gole strzelali: Borja Iglesias 28' 1-0 N. Fekir Juanmi 39' 2-0 Juanmi 60' 3-0

Żółte kartki Real Betis: Nabil Fekir 4' Aitor Ruibal 22' Juanmi 78'

Żółte kartki Elche: Pere Milla 16' Gerard Gumbau 30' Fidel 45' Roger Martí 64' Josan 81' Johan Mojica 89'

Czerwone kartki Real Betis:

Czerwone kartki Elche: John Donald 16'

Główny sędzia meczu - Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Real Betis zmierzy się już z Mallorca, następne spotkania z drużynami Osasuna oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Elche z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Villarreal.

Dzisiaj liczni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Nabil Fekir Pere Milla nieprzerwanie sprawiają kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania między graczami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania statyczne. Obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe ligi La Liga. Real Betis oraz Elche i ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio Benito Villamarín.