Real Betis vs Granada CF, wynik spotkania: 2-0

Real Betis vs Granada CF, wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Real Betis oraz Granada CF zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-05-15 17:30 na stadionie Estadio Benito Villamarín odbył się mecz ligi La Liga kolejki 37. Zmierzyły się ze sobą Real Betis i Granada CF.

Gole strzelali: Juanmi 14' 1-0 Sergio Canales Juanmi 88' 2-0 Rodri

Żółte kartki Real Betis:

Żółte kartki Granada CF: Luis Javier Suárez 90'

Czerwone kartki Real Betis:

Czerwone kartki Granada CF:

Główny arbiter meczu to Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Real Betis stawi czoła Real Madrid, następne spotkania z drużynami Espanyol i . Kolejno natomiast Granada CF podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów śledzi bardzo interesujące starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Luis Javier Suárez systematycznie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają nader zaciekłe, nie często zdarza się, że są to zmagania mało interesujące. Regularnie obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, wyśmienite asysty i bramki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Real Betis oraz Granada CF z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio Benito Villamarín.