Back to Top

Miłośnicy klubu

Real Betis

Real Betis - Sevilla, wynik 0-2

Real Betis vs Sevilla, wynik spotkania 0-2

Real Betis vs Sevilla wynik 0-2. W dniu 2021-11-07 20:00 na stadionie Estadio Benito Villamarín odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Real Betis oraz Sevilla.

Mecz pomiędzy Atletico Madrid - Real Betis 3-0

Dnia 2021-10-31 15:15 na obiekcie Estadio Wanda Metropolitano odbył się mecz Atletico Madrid - Real Betis zakończony wynikiem 3-0

Atletico Madrid - Real Betis, wynik końcowy 3-0. Dnia 2021-10-31 15:15 na stadionie Estadio Wanda Metropolitano rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Atletico Madrid oraz Real Betis.

Strona 7 z 8

Artykuły meczowe

Mecz Real Betis vs Mallorca, wynik 2-1

Real Betis vs Mallorca 2-1. W dniu 2022-02-20 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín odbył się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 25 pomiędzy Real Betis a Mallorca.

Więcej…

Real Betis kontra Celta Vigo wynik 3-4

Real Betis kontra Celta Vigo, wynik końcowy 3-4.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Real Betis oraz Celta Vigo wynik to 2-2. Końcowy wynik spotkania to 3-4.

Więcej…

Inwestowanie w kryptowaluty: Ostateczny przewodnik dla początkujących

Cena bitcoina gwałtownie wzrosła w tym roku, o prawie 400% od najniższego punktu w lutym. Istnieje wiele powodów tego ostatniego rajdu, w tym wprowadzenie kontraktów futures na bitcoina przez dwie wiodące giełdy, CBOE i CME Group. Kontrakty te ułatwiają inwestorom instytucjonalnym obstawianie przyszłej ceny bitcoina bez konieczności faktycznego zakupu cyfrowego tokena. Dały one również mniejszym inwestorom możliwość umieszczenia swoich pieniędzy bezpośrednio w walucie, zamiast polegać na usługach stron trzecich, takich jak Coinbase. To dlatego, że domy maklerskie takie jak Vanguard czy Fidelity nie oferują obecnie kont, które umożliwiają klientom bezpośredni handel bitcoinem. Zamiast tego pozwalają klientom jedynie na zakup exchange-traded funds, które śledzą wyniki krypotowaluty lub innych wirtualnych walut. Rezultatem jest wzrost popytu wśród dużych inwestorów (lub przynajmniej tych z dużą ilością pieniędzy do zainwestowania) i skok wartości bitcoina. Ale co to wszystko oznacza dla potencjalnych inwestorów kryptowalutowych? Oto wszystko, co musisz wiedzieć przed zanurzeniem się w ten nowy świat inwestowania.

Więcej…

Betis na YouTube