Back to Top

Miłośnicy klubu

Real Betis

Inwestowanie w kryptowaluty: Ostateczny przewodnik dla początkujących

Inwestowanie w kryptowaluty: Ostateczny przewodnik dla początkujących

Cena bitcoina gwałtownie wzrosła w tym roku, o prawie 400% od najniższego punktu w lutym. Istnieje wiele powodów tego ostatniego rajdu, w tym wprowadzenie kontraktów futures na bitcoina przez dwie wiodące giełdy, CBOE i CME Group. Kontrakty te ułatwiają inwestorom instytucjonalnym obstawianie przyszłej ceny bitcoina bez konieczności faktycznego zakupu cyfrowego tokena. Dały one również mniejszym inwestorom możliwość umieszczenia swoich pieniędzy bezpośrednio w walucie, zamiast polegać na usługach stron trzecich, takich jak Coinbase. To dlatego, że domy maklerskie takie jak Vanguard czy Fidelity nie oferują obecnie kont, które umożliwiają klientom bezpośredni handel bitcoinem. Zamiast tego pozwalają klientom jedynie na zakup exchange-traded funds, które śledzą wyniki krypotowaluty lub innych wirtualnych walut. Rezultatem jest wzrost popytu wśród dużych inwestorów (lub przynajmniej tych z dużą ilością pieniędzy do zainwestowania) i skok wartości bitcoina. Ale co to wszystko oznacza dla potencjalnych inwestorów kryptowalutowych? Oto wszystko, co musisz wiedzieć przed zanurzeniem się w ten nowy świat inwestowania.

Real Betis - Villarreal 1-0

Dnia 2022-09-11 19:00 miało miejsce spotkanie Real Betis vs Villarreal zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2022-09-11 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Real Betis oraz Villarreal.

Bądźcie razem sprawni i zdrowi czyli sport dla par

Bądźcie razem sprawni i zdrowi czyli sport dla par

Najbardziej oczywistą korzyścią płynącą ze wspólnego biegania jest utrzymanie dobrej kondycji i zdrowia. Wspólny trening sprawi, że oboje będziecie sprawni, ujędrnieni i zdrowsi, a jednocześnie pomoże zmniejszyć stres i wzmocni Wasz związek. Mięśnie, które są bardziej aktywne, są bardziej wydajne, więc bieganie może pomóc Wam spalić więcej kalorii i schudnąć. Pamiętaj o regularnym jedzeniu podczas ćwiczeń, zwłaszcza jeśli starasz się schudnąć. Wybieraj pożywne przekąski, takie jak warzywa, owoce i orzechy, aby utrzymać poziom energii przez cały dzień.

Dieta dla kulturysty: Co trzeba wiedzieć

Dieta dla kulturysty: Co trzeba wiedzieć

Kulturystyka to ciężki sport. Codziennie spędzasz wiele godzin na podnoszeniu ciężarów i jedzeniu bogatych w białko piersi z kurczaka oraz zielonych sałat, aby mieć pewność, że Twoje mięśnie będą stale rosły. Ale mimo że kulturyści muszą trenować ciężej niż większość ludzi, utrzymanie siły i beztłuszczowej masy mięśniowej wraz z wiekiem nie jest niemożliwe.

Strona 5 z 9

Artykuły meczowe

Mecz pomiędzy Real Madrid kontra Real Betis 0-0

Dnia 2022-05-20 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Real Madrid a Real Betis.

Więcej…

Mecz pomiędzy Real Betis kontra Real Madrid, wynik końcowy 0-0

Real Betis - Real Madrid, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Real Betis a Real Madrid wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Więcej…

Mecz pomiędzy Osasuna vs Real Betis wynik spotkania 3-2

Dnia 2023-04-22 12:00 na stadionie Estadio El Sadar odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 30 pomiędzy Osasuna a Real Betis.

Więcej…

Betis na YouTube