Mecz Sevilla vs Real Betis zakończony wynikiem 0-0

 

Pierwsza połowa meczu między Sevilla i Real Betis zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-05-21 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 35 pomiędzy Sevilla a Real Betis.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sevilla: Gonzalo Montiel 33' Karim Rekik 45'

Żółte kartki Real Betis: Luiz Henrique 27' Paul Akouokou 83'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Real Betis: Juan Miranda 87'

Sędzią głównym tego spotkania był Jesus Gil Manzano, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sevilla zmierzy się już z Elche, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz AS Roma. Kolejno natomiast Real Betis z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Girona oraz Valencia.

Liczni kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Gonzalo Montiel Luiz Henrique nieustannie gwarantują fantastycznym sympatykom wiele niezapomnianych emocji. Walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to mecze statyczne. Natrafiamy na idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga. Sevilla i Real Betis i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.