Spotkanie Real Betis - Mallorca dnia 2023-03-19 13:00 na stadionie Estadio Benito Villamarín: 1-0

Real Betis - Mallorca, wynik 1-0. W dniu 2023-03-19 13:00 na stadionie Estadio Benito Villamarín rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 26 pomiędzy Real Betis a Mallorca.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Real Betis oraz Mallorca wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Borja Iglesias 48' 1-0 Y. Sabaly

Żółte kartki Real Betis: Andrés Guardado 80'

Żółte kartki Mallorca: Jaume Costa 31' Matija Nastasić 54'

Czerwone kartki Real Betis:

Czerwone kartki Mallorca:

Główny arbiter spotkania - Valentin Pizarro Gomez, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Real Betis zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Cadiz oraz Espanyol. Kolejno natomiast Mallorca z Osasuna. Następne mecze zagra z drużynami Valladolid oraz Celta Vigo.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi ekscytujące potyczki w lidze La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Andrés Guardado Jaume Costa nierzadko zagwarantowały kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Ustawicznie natrafiamy na brutalne faule, widowiskowe asysty czy bramki gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami okazują się zażarte, rzadko bywa, że są to spotkania mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Real Betis oraz Mallorca w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Estadio Benito Villamarín.