Dnia 2023-02-01 20:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Real Betis i Barcelona zakończone wynikiem 1-2

Real Betis vs Barcelona, wynik 1-2. W dniu 2023-02-01 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín odbył się mecz ligi La Liga kolejki 17 pomiędzy Real Betis a Barcelona.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Real Betis a Barcelona zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: Raphinha 65' 0-1 Alejandro Balde R. Lewandowski 80' 0-2 R. Araujo J. Koundé 85' 1-2

Żółte kartki Real Betis: Aitor Ruibal 65' Andrés Guardado 67' Luiz Felipe 69'

Żółte kartki Barcelona:

Czerwone kartki Real Betis: William Carvalho -5'

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Real Betis stanie naprzeciw Almeria, następne spotkania z drużynami Valladolid i Elche. Kolejno natomiast Barcelona podejmie Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Cadiz.

Dzisiaj wielu fanów futbolu śledzi pasjonujące potyczki ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Aitor Ruibal nieraz zapewniły fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy graczami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Wielokrotnie trafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Real Betis i Barcelona w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Estadio Benito Villamarín.