Spotkanie między Real Betis i Sevilla zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Estadio Benito Villamarín dnia 2022-11-06 20:00

Real Betis - Sevilla, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Real Betis a Sevilla wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-11-06 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 13 pomiędzy Real Betis a Sevilla.

Gole strzelali: Navas 43' 1-0 N. Gudelj 81' 1-1 K. Rekik

Żółte kartki Real Betis: William Carvalho 45' Luiz Henrique 83' Álex Moreno 88' Claudio Bravo 90'

Żółte kartki Sevilla: Marcos Acuña 38' Erik Lamela 66' Papu Gómez 70' Nemanja Gudelj 75' Alex Telles 83'

Czerwone kartki Real Betis: Nabil Fekir 45' Borja Iglesias 49'

Czerwone kartki Sevilla: Gonzalo Montiel 38'

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Real Betis zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Rayo Vallecano a Sevilla zmierzy się z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Velarde i Celta Vigo.

Kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. William Carvalho Marcos Acuña wielokrotnie zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Regularnie obserwujemy nieprzepisowe faule, przepiękne bramki i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między drużynami ligowymi są nader nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to spotkania statyczne. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga. Real Betis i Sevilla jak ich udział w La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Estadio Benito Villamarín.