Dnia 2022-10-30 20:00 odbył się mecz między Real Sociedad oraz Real Betis - 0-2

Real Sociedad kontra Real Betis, wynik 0-2. W dniu 2022-10-30 20:00 na obiekcie sportowym Reale Arena odbył się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 12 pomiędzy Real Sociedad a Real Betis.

Pierwsza część spotkania między Real Sociedad i Real Betis zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: Juan Cruz 86' 0-1 Álex Moreno Borja Iglesias 90' 0-2 Álex Moreno

Żółte kartki Real Sociedad: Pablo Marín 35' Robin Le Normand 58' Jon Pacheco 76' Mikel Merino 90'

Żółte kartki Real Betis: Edgar González 51' Nabil Fekir 65' Paul Akouokou 84' Andrés Guardado 90'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Real Betis:

Główny arbiter meczu - Javier Iglesias Villanueva, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Real Sociedad zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Sevilla. Kolejno natomiast Real Betis podejmie HJK helsinki. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Valencia.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi starcia ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Pablo Marín Edgar González stale zapewniają fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele niezapomnianych przeżyć. Niesamowite zmagania między piłkarzami są zagorzałe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż mecze nudzą. Regularnie zdarzają się przepiękne asysty oraz gole, bezlitosne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Real Sociedad i Real Betis w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Reale Arena.