Real Madrid - Real Betis, wynik meczu - 0-0

Dnia 2022-05-20 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Real Madrid a Real Betis.

Po pierwszej połowie meczu między Real Madrid oraz Real Betis wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Real Madrid:

Żółte kartki Real Betis:

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Real Betis:

Główny sędzia meczu - Santiago Jaime Latre, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Real Madrid stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Real Betis zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów futbolu śledzi starcia, które dotyczą ligi La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi nieraz zapewniły kapitalnym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Potyczki między piłkarzami bywają zażarte, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, przechodzące do historii gole oraz asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Real Madrid oraz Real Betis z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.