Spotkanie Cadiz kontra Real Betis dnia 2022-04-09 12:00 na obiekcie Estadio Nuevo Mirandilla - wynik 1-2

Cadiz kontra Real Betis 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Cadiz i Real Betis wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-09 12:00 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla odbył się mecz ligi La Liga kolejki 31. Zmierzyły się Cadiz i Real Betis.

Gole strzelali: Alejo 58' 1-0 Tello 78' 1-1 N. Fekir Borja Iglesias 85' 1-2

Żółte kartki Cadiz: Rubén Alcaraz 65'

Żółte kartki Real Betis: Youssouf Sabaly 25' Marc Bartra 89'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Real Betis:

Główny sędzia spotkania - Jesus Gil Manzano, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Cadiz stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Sevilla a Real Betis z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Valencia.

Wierni kibice z zapałem śledzą poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Rubén Alcaraz Youssouf Sabaly niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wiele wrażeń. Cieszące oko potyczki między zawodnikami są nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska nudzą. Stale zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, widowiskowe asysty czy gole, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Cadiz i Real Betis w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio Nuevo Mirandilla.